Pep Guardiola po Chelsea-City: „Dobra reklama dla Premier League”

league

Pep Guardiola (trener Manchesteru City, po remisie 4:4 z Chelsea): „Mogło być lepiej. Ale mogło być też gorzej. To był zacięty mecz. My mieliśmy swoje momenty, oni mieli swoje. Zaczęli lepiej, grając u siebie. W każdym razie to dobra reklama dla Premier League. Czujemy, że Chelsea buduje coś nowego z wieloma nowymi zawodnikami, aby grać tak jak oni. Może wyniki na początku sezonu nie były dobre, ale teraz grają bardzo dobrze.

„W takim meczu, gdy do końca pozostało 30 minut, wiele rzeczy może się wydarzyć”

Kiedy było 2:3, mieliśmy zmiany, aby… nie zabijać meczu, ponieważ w tego rodzaju meczu, na 30 minut przed końcem, wiele rzeczy może się wydarzyć. Potem jednak mieliśmy swoje okazje i wynik wyniósł 3:3. Mieliśmy szczęście, że odbiliśmy piłkę i wyszliśmy na prowadzenie 3:4. Wtedy nie podjęliśmy właściwych decyzji, tak to właśnie wygląda. Jakość, jaką posiadają, wypycha cię na inny poziom, do podejmowania decyzji, które nie są łatwe. Na razie wynik uważam za sprawiedliwy. Obie drużyny grały o zwycięstwo. »

nagłówek gn

Pep Guardiola po Chelsea-City: „Dobra reklama dla Premier League” - 1

hot Jak grać w Bedwars na Xbox?

hot Czy Bmi jest lepsze niż Ascap?

hot Jak zmienić kolor czcionki na iPhonie

hot Jak skopiować i wkleić link Google w Skyward Family Access?

hot Jak przekroczyć limit bio na Instagramie?

hot Czy powinnam się martwić, jeśli mój chłopak zmienił hasło?

hot Jak zatrzymać klatkę na Tiktok bez dotykania?

hot Jak usunąć wszystkie przechwytywania na Xbox One?

hot Jak wyglądać lepiej na zoomie dzięki tym zabawnym filtrom?

hot Jak uzyskać zwrot pieniędzy od Truthfinder?

Jack Bryant

dynamiczna osoba o różnorodnych pasjach i wiedzy. Od wczesnych lat jako mechanik i mechanik samolotów USAF po ekscytujące przygody jako kierowca wyścigowy, Jack zawsze miał talent do przekraczania granic. Z tytułem licencjata z biznesu połączył swoją miłość do motocykli i opowiadania historii, stając się folklorystą motocyklowym i futurystą, odkrywając bogate opowieści o otwartej drodze. Dziś Jack rozwija się jako starszy inżynier oprogramowania, wykorzystując swój analityczny sposób myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Z niezachwianym dążeniem do doskonałości, nadal podejmuje nowe wyzwania i kształtuje krajobraz technologiczny.